Ordu'nun da yer aldığı 61 ilde FETÖ operasyonu! Ordu'nun da yer aldığı 61 ilde FETÖ operasyonu!

Ordu'nun İkizce ilçesinde Şehit İstihkam Sözleşmeli Er Murat Atar'ın cenaze töreninde cami merdiveninde dengesini kaybederek düşen ve  yaralanan AK Parti Ordu eski Milletvekili Opr.Dr.Şenel Yediyıldız, sağlık durumu hakkında yazılı bir açıklama yaptı.

"KALÇA KEMİĞİ KIRILDI AMELİYAT OLDU"

İkizce Merkez Camii'nde öğle namazını kıldıktan sonra çıkışta cami merdiveninden düşerek yaralanan Yediyıldız, son durumu hakkında bilgilendirmede bulundu. 

Yazılı bir açıklama yapan Yediyıldız, "Sözleşmeli Er Murat Atar evladımızı son yolculuğuna uğurlamak için gittiğim İkizce'de dengemi kaybederek geçirmiş olduğum kaza sonucu sağlık ekiplerimizin eşliğinde Ünye Özel Çakırtepe Hastanesi'ne kaldırıldım. Ardından yapılan testler ile kalça kemiğimde kırık olduğunu öğrenerek, ameliyata alınmak üzere Ankara Bilkent Şehir Hastanesi'ne kıymetli Sağlık Bakanım Sayın Fahrettin Koca beyefendinin talimatıyla sevk edildim. Allah'a şükür ameliyatım başarıyla tamamlandı" ifadelerini kullandı.

150124_4c_senel_yediyildiz

Yediyıldız açıklamasının sonunda kendisini arayan soran ve geçmiş olsun dileklerini iletenlere teşekkür etti.  

Öte yandan Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Gençtan ve Gürgentepe Belediye Başkanı Yaşar Şahin'e geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştu.

150124_4b_senel_yediyildiz

Editör: Haber Merkezi