Başkan Tepe Altınordu Belediyesi'nde A Takımı'nı kurdu Başkan Tepe Altınordu Belediyesi'nde A Takımı'nı kurdu

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Mehmet Hilmi Güler, dün akşam saat 23:00 sıralarında sosyal medya hesaplarından yazılı bir açıklama yaptı.

"Ordulu tüyü bitmemiş yetimin hakkını kimseye yedirmeyeceğim, kurulmak istenen rant imparatorluğuna izin vermeyeceğim" diyen Güler, "Belde Otel nerede?" diye bir kez daha aynı soruyu sordu.

Oldukça sert ifadelerin kullanıldığı işte o açıklama:

"Malum şahsın arsa yalanını, yapılmayan 752 km yol yalanını, borç yalanını, millet bahçesi yalanını, durugöl yalanını, su yalanını, avm yalanını, akrabalarımı işten çıkardılar yalanını ve daha birçok yalanını çıkmış olduğumuz canlı yayında belgeleriyle çürüttük. Sahte bir yangın raporuyla yıkılan Belde Otel'i, Belde Evler inşaatındaki ilginç müteahhit kârını da konuştuk ve bir soru sorduk: BELDE OTEL NEREDE?

Bütün dünyanın duyduğu, hukuk fakültelerinde ders olarak okutulacak yolsuzluğu, hırsızlığı ve maalesef son olarakta arsızlığı konuştuk. Daha konuşulacak çok konu var da bir çoğu yargı sürecinde. Malum şahsın bundan sonra üreteceği yeni yalanlarını ve kirli propagandalarını hemşehrilerimin vicdanına havale ediyorum.

Buradan bir kez daha belirtiyorum: Ordulu tüyü bitmemiş yetimin hakkını kimseye yedirmeyeceğim. Ordu'da kurulmak istenen rant imparatorluğuna izin vermeyeceğim. Ordu'da kavga ortamını tekrar var etmek isteyenlere, tehdit diliyle konuşanlara müsaade etmeyeceğim. Ordu müsterih olsun. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak."

Editör: Haber Merkezi