AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Opr. Dr. Şenel Yediyıldız, seçim çalışmalarına Aybastı ilçesinde devam etti. İlçe girişinde vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılanan Yediyıldız, kendisini bekleyen hemşehrileri ile görüştü. İlçede buluna esnaflarla bir araya gelen Yediyıldız, her biri ile ayrı ayrı selamlaşarak işlerinde kolaylıklar diledi. Aybastılı vatandaşlar ve esnaflar ise Opr. Dr. Şenel Yediyıldız’a seçim çalışmalarında başarılar diledi.

24 HAZİRAN MEMLEKETİN TAPUSUNU ALMA SEÇİMİDİR

İlçe merkezinde yaptığı esnaf ziyaretinin ardından Yediyıldız, Aybastı Belediyesi öncülüğünde Zaferimilli Mahallesi’nde düzenlenen iftar programına katıldı. Program öncesi bir konuşma yapan Opr. Dr. Şenel Yediyıldız, burada yaptığı konuşmada 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaptı. 24 Haziran’ın memleketin tapusunu alma seçimi olduğunu aktaran Yediyıldız, “Türkiye artık mazlumların, mağdurların ve ümmetin gözü önündeki tek ülke. Bu ülke de elimizden kayarsa, o mazlumlar ve mağdurlar, o ümmet mahvolacaktır. Bu sorumlulukları hissederek buralara kadar geldim. Memleketimiz gerçekten bir dönemeçten geçiyor. 24 Haziran seçimleri milletin, memleketin tapusunu alma seçimidir. Şu ana kadar hiçbir demokratik harekatta biz bu memleketin tapusunu millet olarak alamadık.  İnşallah bu seçimde millet memleketin tapusunu almış olacak” dedi.

ONLAR YIKMAYA YAKMAYA BİZ YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ

Konuşmasında muhalefet partilerinin söylemelerine de yer veren AK Parti Ordu Milletvekili Opr. Dr. Şenel Yediyıldız, “Bakıyorum da birileri, ‘Biz geleceğiz, yıkacağız, yakacağız ve gideceğiz’ diyor, biz ise yapmaya devam ediyoruz. İnşallah bu millet onların yakmasına ve yıkmasına müsaade etmeyecektir, etmeyeceklerine de inanıyorum” ifadelerini kullandı.

İftar programının ardından Zaferimilli Mahallesi'nden ayrılarak ilçeye geçen Yediyıldız, buradaki bir çay bahçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

STANT AÇAN GENÇLERİ ZİYARET ETTİ

Çalışmalarına gece gündüz demeden devam eden Opr. Dr. Şenel Yediyıldız, Aybastı dönüşünde ise AK Parti Altınordu İlçe Başkanlığı tarafından Tayfun Gürsoy Parkı’nda açılan stantta gençlerle bir araya gelerek sohbet etti.

Editör: TE Bilisim