Hırvatistan'ın başkenti Zagreb'te Türk Büyükelçisi olarak görev yapan Ordulu Yavuz Selim Kıran, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcılığı görevine atanmıştı. Kıran, yeni görevine başladı.

Fındık fiyatı en az 150 TL olmalı Fındık fiyatı en az 150 TL olmalı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, sosyal medya hesabı X'ten yeni göreviyle ilgili ilk paylaşımını da "Biz büyük bir aileyiz' tagıyla yaptı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş ile birlikte fotoğraf çektiren Kıran, "Ankara'da ilk günümüz. Bakanımız Mahinur Özdemir Göktaş'ın riyasetinde çalışmalarımıza başladık" mesajını paylaştı.

090124_4b_yavuz_selim_kıran

Bakan Mahinur Özdemir Göktaş da, kendi sosyal medya hesabında Kıran'ın görevine başlamasıyla sayıları tamamlanan 4 bakan yardımcısı ile birlikte aynı masada objektiflere poz verdi, "Bakan Yardımcılarımızla gerçekleştirdiğimiz yeni yılın ilk toplantısında, 2024 yılı için planlanan faaliyetlerimize ve projelerimize yönelik istişarelerde bulunduk. Tüm kurumlarımızla birlikte, toplumun tüm kesimlerini içine alan bir anlayışla gece gündüz demeden çalışmayı sürdüreceğiz" mesajını paylaştı.

Editör: Haber Merkezi