Örnek iftar dayanışması!

Ordu'nun Gülyalı İlçesi'ne bağlı Alibey Mahallesi'nde özlenen bir dayanışmaya imza atıldı. Mahalle sakinleri, kendi aralarında topladıkları paralarla, hiçbir kurum ve devlet katkısı olmadan 7'den 70'e herkese iftar masası kurdu. Düzenlenen etkinliğe ilçe protokolünün yanı sıra yaklaşık 600 kişi katıldı.

Örnek iftar dayanışması!
ORDU(GÜLYALI) - Ordu'nun Gülyalı İlçesi'ne bağlı Alibey Mahallesi, bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş bir imeceye imza attı. Alibey Mahallesi sakinlerinden Aysun Günaydın, yaklaşık 3 yıldır düşündüğü organizasyon için harekete geçti ve mahalle sakinlerinden topladığı paralarla, hiçbir devlet katkısı olmadan 7'den 70'e herkes için bir iftar masası kurdu. 

Düzenlenen etkinliğe Gülyalı Kaymakamı Cuma Emeç, Belediye Başkanı Talip Şen, İlçe Jandarma Komutanı Kazım Ceylan ve İlçe Emniyet Amiri Önder Yılmaz'ın yanı sıra yaklaşık 600 kişi katıldı. Kaymakam Cuma Emeç, düzenlenen iftar etkinliğinin ilçe adına birlik ve beraberliğin gösterildiği en güzel organizasyonlardan birisi olduğunu söyleyerek katkı sunanlara teşekkür etti. Organizasyonu gerçekleştiren Aysun Günaydın da, böylesi bir dayanışmayı 3 yıldır hayal ettiğini belirterek katkı sunan herkese teşekkür etti. Alibey Köyü Muhtarı Cavit Şahin de, emeği geçen herkese teşekkür etti. 

Yaklaşık 500 kişilik düzenlenen organizasyona beklenenin üzerinde bir katılım sağlanması da etkinliğinin en güzel yanı oldu.

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2014, 23:10

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aysun GÜNAYDIN
Aysun GÜNAYDIN - 7 yıl Önce

Tekrar katkıda bulunan tüm hemşerilerime tskr ediyorum ayrıca sizede çok teskr ediyorum bizede yer ayirdiginiz için...

Nermin Türkmen
Nermin Türkmen - 7 yıl Önce

gerçekten de örnek alinmasi gereken bi̇r dayanişma ve bi̇rli̇k beraberli̇k göstergesi̇ olmuş. emeği̇ geçenleri̇ kutlarim.

cem baba
cem baba - 7 yıl Önce

bu durumun boyle oldugu onceden belli biraz gec kalmadinizmi baskan istifa icin cok yazik vallahi pes dogrusu simdi ne olucak yine sil bastan

SIRADAKİ HABER