Ordulu vatandaşın hayali gerçek oldu!

ORDU'nun Fatsa ilçesine bir açılış için giden Ordu Valisi Seddar Yavuz'un karşısına çıkan bir vatandaş, "Hayatımda ilk defa vali gördüm, verin elinizi öpeyim" deyince herkesi güldürdü. O vatandaş, Fatsalı İsmet Yarız bugün Ordu Valisi Seddar Yavuz'un konuğu oldu, makamında ağırlandı.

www.netordu.com
Ordulu vatandaşın hayali gerçek oldu!

(GÜNÜN HABERİ) - Ordu'nun Fatsa ilçesinde gerçekleştirdiği bir açılışın ardından makam aracına bineceği sırasında bir vatandaş Vali Seddar Yavuz'a seslendi; "Hayatımda ilk defa vali gördüm, verin elinizi öpeyim" dedi. Bu ilginç diyalog gülüşmelere yol açtı ancak o vatandaşın hayali bugün gerçek oldu. 

Ordu'da 'halkın babası' olarak anılan Ordu Valisi Seddar Yavuz, o ilginç diyaloğu unutmadı, bugün Fatsalı fırıncı ustası İsmet Yarız'ı Ordu Valiliği'ne makamına davet etti. İşte o ilk buluşmada kollar açıldı, hem Ordu Valisi Seddar Yavuz, hem de "Hayatımda ilk defa vali gördüm" diye fırıncı ustası İsmet Yarız birbirlerine doyasıya sarıldı. Yarız, "Sizleri televizyonlarda görüyorduk, şimdi canlı gördüm çok mutlu oldum" ifadelerini kullanırken Ordu Valisi Seddar Yavuz da, "Dün Fatsa ilçemizde katıldığım bir program esnasında sokakta karşılaştığım ve hayatında ilk defa bir vali gördüğünü belirterek, sevincini dile getiren İsmet Yarız'ı Valilik Makamında misafir ettik. Rahatsız olan eşinin tedavisi için ilgililere talimat verdim" dedi.  

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2018, 02:03

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER