Ordu'da havalar nasıl olacak?

SON birkaç gününü sağanak yağışla geçiren Ordu'da havalar, 27 Ekim Pazartesi'den itibaren çok bulutlu, zaman zaman ise parçalı bulutlu bir havayla haftaya merhaba diyecek.

Ordu'da havalar nasıl olacak?
ORDU - Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden edinilen bilgilere göre Ordu'da Pazartesi ve Salı günleri çok bulutlu geçecek. Kış ayı olmasına rağmen haftanın ilk iki gününde nem oranı yüzde 83 ve 96 aralığında seyrederken, 27 Ekim Pazartesi günü en düşük hava sıcaklığı 15, en yüksek hava sıcaklığı ise 21 derece dolaylarında olacak. Salı günü ise sıcaklık biraz düşecek, en düşük 14 ve en yüksek 20 derece dolaylarında olacak. Haftanın üç ve dördüncü günü 29 ve 30 Ekim'de parçalı bulutlu, yer yer açık bir hava olacak. Nem oranlarının yüzde 88 ve 96 aralığında seyredeceği bu günlerde 29 Ekim Çarşamba günü en düşük hava sıcaklığı 14, en yüksek ise 19 derece dolaylarında olacak. 30 Ekim Perşembe günü de açık hava devam edecek ve hava sıcaklıkları 14-17 aralığında olacak.

"CUMA'DAN İTİBAREN YAĞIŞLI HAVA GELİYOR"

Haftayı parçalı ve çok bulutlu günlerde geçiren Ordulular, 31 Ekim Cuma günü yağışlı bir havayı yaşacak. En düşük hava sıcaklığının 13 derece dolaylarında olacağı Ordu'da en yüksek hava sıcaklığı ise 16 olacak. Sağanak yağışların hafta sonu da etkili olması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2014, 21:53

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER