Ordu'da güzel şeyler de oluyor

ORDU'da araç çarpması sonucu yaralanan 3 aylık minik patinin imdadına Ordu Büyükşehir Belediyesi (OBB) yetişti. OBB Genel Sekreteri Coşkun Alp, "3 aylık minik misafirimiz Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi Hayvan Hastanesi'ne getirilerek tedavi altına alındı" dedi. Minik pati başarılı operasyonla yeniden sağlığına kavuştu.

Ordu'da güzel şeyler de oluyor

Ordu Büyükşehir Belediyesi bir taraftan kendi personel ve imkanlarıyla yapımına başladığı Karadeniz'in en kapsamlı 'Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Hayvan Hastanesi' çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan da minik patilere dertlerine derman oluyor. 

MİNİK DOST SAĞLIĞINA KAVUŞTURULDU

Araba çarpması sonucu bacağında kırık oluşan yavru köpek, Ordu Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Hayvan Hastanesi'nde gerçekleştirilen başarılı operasyonla sağlığına kavuştu. Tecrübeli kadrosu ve son teknolojik cihazlarla faaliyet gösteren Hayvan Hastanesi'nde tedavisi tamamlanan minik pati, şimdi sahiplendirilmek üzere yeni aile ve yuvasını bekliyor. 

OBB Genel Sekreteri Coşkun Alp, "Tam donanımlı hayvan hastanemizi açılışa hazırlarken bir yandan da sokak hayvanlarının tedavilerini aksatmadan sürdürüyoruz. Araba çarpması sonucu yaralanan 3 aylık minik misafirimiz Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi Hayvan Hastanesine getirilerek tedavi altına alındı" ifadelerini kullandı.

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER