Küçük yüreklerden büyük dua aldı

ORDU Büyükşehir Belediyesi Ordu'da yine bir ilke imza attı, Akyazı Plajı'nda çocuklar için 'Su Oyun Parkı' açtı. Yüzlerce çocuğun eğlence alanı olan su parkıyla Belediye küçük yüreklerden de büyük dua almış oldu.

Küçük yüreklerden büyük dua aldı

Sıcak yaz aylarında çocuklara alternatif bir eğlence merkezi sunmak amacıyla Akyazı Plajı'nda 'Su Oyun Parkı'nı hizmete açan Ordu Büyükşehir Belediyesi, bu hizmetiyle de halktan büyük takdir topladı. Gece gündüz demeden, aralıksız yürütülen çalışmalar sonrasında ortaya çıkan modern görünüm, kentin güzelliğine güzellik katarken, konforuyla da vatandaşların takdirini kazanıyor.

Büyükşehir'in Altınordu ilçesi Akyazı Plajı'na kazandırdığı 'Su Oyun Parkı' hizmet vermeye başladı. Kavurucu yaz sıcaklarının başlamasıyla birlikte çocukların akın ettiği oyun parkı, sıcak yaz günlerinde çocukların neşesine neşe katıyor. 

BAŞKAN YILMAZ, "ÇOCUKLAR EĞLENCEYİ HAK EDİYOR"

Sosyal hayatı canlanan bölgenin adeta bir cazibe merkezi hâline geldiğini ifade eden Başkan Enver Yılmaz, "Sahil kesiminde yaptığımız çalışmalar, bölgemizi çok önemli bir sosyal yaşam alanı hâline getirdi" dedi.

Başkan Yılmaz Karadeniz'in ilk ışıklı 'Su Oyun Parkı'nı Ordu ilinde hizmete sunduklarını söyleyerek, "Çocuklarımız yoğun geçen eğitim ve öğretim yılının ardından yaz tatilini heyecanla beklediler. Sevgili çocuklarımız, şimdi eğlenceyi hak ediyor. Yılın en sıcak günlerini yaşarken, bu parkı tam zamanında açtığımızı görüyoruz. Burada diledikleri kadar, özgür biçimde ve gönüllerince eğlenip oynayacaklar. Aileler güvenle parkımıza çocuklarını getirebilirler. Su oyun parkımız yaz boyunca açık olacak. Çocuklarımıza iyi eğlenceler ve mutlu bir tatil diliyorum" diye konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER