Genç mühendise son görev

AKDENİZ Üniversitesi'ni bitirdikten sonra Antalya'da çalışmaya başlayan ve geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden genç mühendis, son yolculuğuna uğurlandı.

Genç mühendise son görev
 ORDU - Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ni bitirip Antalya'da çalışmaya başlayan ve geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Ordulu genç mühendis Mert Baş, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
Ziraat Bankası'ndan emekli olan Mesut Baş'ın da oğlu olan Mert Baş'ın cenazesi, Altınordu İmam Hatip Camii'ne getirildi. Burada öğle namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından genç mühendisin naaşı, Altınordu Sağırlı Mahallesi'ndeki aile kabristanlığında toprağa verildi. Cenazeye katılan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, "Elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden, Ordu Ziraat Bankası'ndan emekli kıymetli dostum Mesut Baş'ın oğlu Mert Baş evladımızı Hak'ka uğurladık. Rabbim mekanını Cennet eylesin, sevenlerine sabır diliyorum" dedi.

"YENİ MEZUN OLMUŞTU"

2011 yılında Atatürk Lisesi'nden mezun olduktan sonra Antalya Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ni kazanan Ordulu genç mühendis, bu sene mezun olmuş ve Antalya'da çalışma hayatına atılmıştı. 

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2017, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER