Efsun Savaşkan hayat savaşını kaybetti

ORDU'da küçük yaşlarda yakalandığı kanserle uzun süredir mücadele eden Efsun Savaşkan'dan üzücü haber geldi. Ordulu girişimci Feridun Savaşkan'ın kızı Efsun Savaşkan'ın ölümü sevenlerini yasa boğdu.

Efsun Savaşkan hayat savaşını kaybetti
ORDU - Ordu'da babasının yönlendirmesiyle 1978 yılında İstanbul İktisadi Ticari İlimler Akademisi Siyasal Bilimler Fakültesi'ne giren ve üniversiteyi tamamladıktan sonra 'vali' ve 'kaymakam' olması beklerken, çiftçilik yaparak geçimini sağlayan Feridun Savaşkan'ın kızı Efsun Savaşkan, uzun süredir mücadele ettiği kansere karşı yenik düştü ve aramızdan ayrıldı.

Küçük yaşta yakalandığı kansere karşı uzun yıllar mücadele eden Efsun Savaşkan'ın vücudu bu yorgunluğa fazla dayanamayınca üzücü haber geldi. Sevenlerini yasa boğan güzeller güzeli Efsun Savaşkan'ın naaşı, 19 Haziran Pazartesi günü öğre namazına müteakiben Orta Cami'de kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek. Netdusunce.com Ailesi olarak merhume Efsun Savaşkan'a Allah'tan rahmet ve mağfiret, kederli Savaşkan Ailesi başta tüm dost ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileyerek acılarını paylaşıyoruz. 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2017, 18:31

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adnan ALTAYLI
Adnan ALTAYLI - 4 yıl Önce

ordu Fatih lisesinde milli güvenlik dersine girdiğim öğrencimdi. cenazesine yetişemedim ama mutlaka mezarı başında anacağım kendisini. nereye defnedileceği konusunda bilgi verebilir misiniz.

SIRADAKİ HABER