Duaların en hayırlısını aldı

ORDU Valisi Tuncay Sonel, şehrin sevilen simalarından bedensel ve spastik engelli Güngör Kurtçul'un akülü araç isteğini geri çevirmedi, duaların en güzelini aldı: "Siz beni mutlu ettiniz, Allah da sizi mutlu etsin."

Vali Tuncay Sonel, Ordu'nun sevilen simalarından olan bedensel ve spastik engeli olan Güngör Kurtçul'un akülü engelli aracı isteğini yerine getirdi. 

Esnaf ziyaretleri ve COVID-19 denetimleri esnasında sokakta karşılaştığı ve tanıştığı, Ordulular tarafından tanınan ve sevilen bedensel ve spastik engeli olan Güngör Kurtçul'un akülü engelli aracı ihtiyacı olduğunu öğrenen Vali Tuncay Sonel, hemen harekete geçerek bir işadamı arkadaşını arayarak Kurtçul için yeni bir akülü engelli aracı temin etti.

Bugün akülü engelli aracına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan bedensel ve spastik engeli olan Güngör Kurtçul, Vali Tuncay Sonel'e teşekkürlerini sundu.

Yeni engelli aracına kavuşmanın sevincini yaşayan Güngör Kurtçul, "Bana bu mutluluğu yaşatan Sayın Valim Tuncay Sonel'e çok teşekkür ediyorum. Siz beni çok mutlu ettiniz, Allah da sizi mutlu etsin" diyerek duygularını dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2020, 12:47

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER