Bu plaj 50 bin kişiyi ağırladı!

ORDU Büyükşehir Belediyesi'nin Ordu'da son 4 yıllık hizmetleri arasında en çok beğenilenler arasında yer alan Perşembe, Fatsa ve Ünye'deki Kadınlar Plajı, 2018 yaz sezonu bitmeden tam 50 bin kişiyi ağırladı.

Netordu.com
Bu plaj 50 bin kişiyi ağırladı!

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından 3 sene önce Ordu'nun Perşembe, Ünye ve Fatsa ilçelerinde hizmete açılan Kadınlar Plajı, sezon bitmeden 50 bin kişiyi ağırladı. 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, "Büyükşehir Belediyemiz bünyesinde yer alan ORBEL A.Ş. tarafından işletilen Perşembe, Ünye ve Fatsa Kadınlar Plajları, 2018 yaz sezonunda da yoğun ilgi görüyor. Sezon ortası olmasına rağmen plajlardan faydalananların sayısı rekor seviyeye ulaştı. Sezon başından bu yana Perşembe Kadınlar Plajı'nı 25 bin kişi, Fatsa Kadınlar Plajı'nı 8 bin 500 kişi ve Ünye Kadınlar Plajı'nı da 15 bin kişi kullanarak toplam rakam 50 bine yaklaştı" diye konuştu.

18 Eylül 2018 tarihine kadar açık olanacak olan Kadınlar Plajı, haftanın 7 günü saat 10:30 ve 19:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Giriş ücreti ise sembolik olarak sadece 2 TL olduğu plajlardan 0-10 yaş arası çocuklar ise ücretsiz faydalanıyor. Plajın yanı sıra aynı zamanda yürüyüş yolları, soyunma kabinleri, tuvaletler, ilk yardım ve su kazalarını engelleme hizmetleri, çocuk bakım odası, mescit, güvenlik bandı ve güvenlik hizmetler de veriliyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2018, 14:26

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER