Başkan Yılmaz'ı çileden çıkaran görüntü!

ORDU Büyükşehir Belediyesi'nin özellikle sahil şeridi boyunca halkın kullanımına sunduğu kent mobilyaları ve ulaşım araçlarına kendini bilmezlerin saldırısı devam ediyor. Başkan Enver Yılmaz, son olarak akıllı bisikletlere verilen zararı görünce adeta çileden çıktı. İşte ayrıntılar...

Netordu.com
Başkan Yılmaz'ı çileden çıkaran görüntü!

Karadeniz Bölgesi'nde özellikle kıyı ve şehir düzenleme projeleriyle Türkiye'nin parmakla gösterilen şehirleri arasında yer alan Ordu'da, Büyükşehir Belediyesi çeşitli kent mobilyaları ve ulaşım araçlarını halkın kullanımına sunuyor. Bunlardan bir tanesi de, sahil şeridi boyunca kullanıma sunulan akıllı bisikletler.

7'den 70'e genç yaşlı herkesin kullanımına sunulan akıllı bisikletler yine kendini bilmezlerin saldırısına uğradı. Ortaya çıkan görüntü, sabah sporu yapan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın gözüne takıldı, adete çileden çıkarttı. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Başkan Yılmaz, "Fotoğrafları sabahın erken saatlerinde sahilde yürüyüş yaparken bizzat çektim. Bazı kendini bilmezler, ısrarla kent mobilyaları ve akıllı bisikletlere zarar veriyor. Ayıptır, yazıktır, günahtır! Bu hizmetler hepimizin.
Lütfen sahip çıkalım" şeklinde paylaşımda bulundu. 

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2018, 19:04

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER