Barınak ünlülerden tam not aldı

ORDU Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Hayvan Barınağı'nın bu defaki ziyaretçileri ünlü oyuncular oldu. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin ünlü isimleri Zeynep Koltuk, Berfin Nilsu Aktaş, Emhar Özdilek ve Güzin Usta hayvan barınağındaki can dostları ziyaret etti, tam not verdi.

Barınak ünlülerden tam not aldı

Ordu'nun tanıtımına büyük katkı sunan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin sevilen oyuncuları Altınordu Karapınar Mahallesi'nde bulunan Geçici Hayvan Rehabilitasyon ve Bakım Evi'ni ziyaret etti. 

Sokak hayvanlarının daha iyi şartlarda bakılmasını sağlamak ve hayvanlara daha çağdaş bir yaşam alanı kazandırmak için Büyükşehir Belediyesinin dokunuşlarıyla modern bir görünüme kavuşturulan barınak, ünlü oyunculardan da tam not aldı. Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan barınağı dizinin oyuncularından Berfin Nilsu Aktaş (Gökçe), Zeynep Koltuk (Şule), Emrah Özdilek (Doktor Cihan) ve Güzin Usta (Hadiye) gezdi. Barınakta gerçekleştirilen çalışmaları yerinde gören oyuncular, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler'e can dostlara göstermiş olduğu hassasiyet nedeniyle teşekkür etti.

"HİLMİ GÜLER ÖZENLİ ÇALIŞMALAR GERÇEKLEŞTİRİYOR"

Barınakta çok güzel işler yapıldığını ifade eden ünlü oyuncu Zeynep Koltuk, "Bu barınakta çok güzel şeyler yapılmış. Şu ana kadar gittiğim hiçbir barınağa benzemiyor. Ortam pırıl pırıl, hayvanlarımız mutlu olduklarını da bize gösteriyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız gerçekten özenerek ve hayvanları düşünerek çalışmalar gerçekleştiriyor. Başkanımızın dili olmayan, bizlere muhtaç olan bu canlılara el uzatması muazzam bir şey. Ben bir hayvansever olarak kendisine çok teşekkür ediyorum. Çok güzel işler yapmış ve daha da muhteşem başka projeleri de var. Bu canlar bizlere emanet" dedi.

"BURADA SAĞLIKLI YAŞAYABİLECEKLER"

Canlıların barınakta sağlıklı bir şekilde yaşayabileceğini söyleyen bir diğer ünlü oyuncu Berfin Nilsu Aktaş da, "Burada bir sürü can var, bir sürü hayvanımız var. Buraya kendimiz bir köpek getirmiştik, şimdi onun burada iyi ve sağlıklı olduğunu gördüm. Bu beni çok mutlu etti. Bir çok canlı da burada sağlıklı yaşayabilecek" diye konuştu.

"DİĞER BELEDİYELERE DE ÖRNEK OLACAK BİR BARINAK"

Diğer belediyelere örnek bir barınak olduğunu aktaran Emrah Özdilek ise "Türkiye ne durumda bilmiyorum ama buradaki yapılan çalışmalarla barınak çok iyi durumda. Diğer belediyelere de örnek olacak bir barınak. Sokakta yardıma muhtaç bir köpek gördüğümüzde ilk olarak belediyeye ulaşıyoruz. Belediye de çok ilgileniyor gerekli her şeyi yapıyor. Bu özeni gösterenleri ve ortamı görmek için buraya geldik. Çalışmalar için tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2020, 10:38

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER