Alo Çöp Taksi'den herkes memnun!

ALTINORDU Belediyesi tarafından ilk kez uygulamaya konular 'Alo Çöp Taksi' uygulaması vatandaşlardan tam not aldı. Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş da, kendileri için en önemli konuların başında çöp taksi uygulaması geldiğini belirterek, halkın da uygulamayı benimsemesinden oldukça memnun olduğunu söyledi.

Alo Çöp Taksi'den herkes memnun!
ORDU - Çevrenizde, mahallenizde, iş yerinizde, evinizde birkaç poşete sığdıramayacağınız çöp veya çöpünüz var. Ne yaparsınız? Hemen Altınordu Belediyesi'ne ait 252 0 452 numarayı çeviriyorsunuz ve karşınıza Altınordu Belediyesi Çöp Taksi görevlisi çıkıyor. Çöp ile ilgili ihbarınızı yapıyorsunuz ve hemen belirtilen adrese çıkılarak  belirtilen adresteki çöpler toplanıyor. 

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş'ın ön çok üzerinde durduğu konulardan birisi de temizlik. Çöp taksiye olan ilgi büyük, Altınordulular da ilk kez verilen bu hizmetten oldukça mutlu. 

"GÜNDE 50'DEN FAZLA TELEFON GELİYOR"

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, temizliğin en önemli unsurlarından bir tanesinin anında temizlik olduğunun altını çizerek, "Bu manada çöp taksinin vermiş olduğu hizmet son derece önemli.50'ye yakın aramanın günlük yapıldığı ve mutlaka hemen ulaşılacak noktada da her iki aracın hareketli olduğunu biliyoruz. Şehir içinde en fazla gördüğümüz araçlardan bir tanesi temizlik firmamızın yürüttüğü hizmet içerisinde. Bu da bizi ayrıca mutlu ediyor çünkü milletimiz de duyarlılık göstermeye başladı, bu bizi daha fazla emnun etti. 252 0 452 numaralı telefona ulaşıldığı anda hiçbir problem kalmaksızın anında ekiplerimiz gidip o çöpü alıp, imha ediyorlar. Milletimize teşekkür ediyorum ve bu hassasiyetin artmasını bekliyorum. " diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2014, 23:59

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER