Adıyaman'daki Başkan Tören, gözyaşlarını tutamadı

DEPREM bölgesi Adıyaman'da koordinasyon görevini sürdüren Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, enkaz altından sağ çıkarılan yürüme, konuşma ve işitme engelli 15 yaşındaki Cihan'ı ziyaret etti. Oldukça duygusal anlar yaşayan Başkan Tören'e eşi Ayfer Tören de eşlik etti.

Adıyaman'daki Başkan Tören, gözyaşlarını tutamadı

Yeryüzünün en büyük felaketlerinden birini yaşayan Türkiye'de depremden etkilenen 10 ilden biri olan Adıyaman'da ilk günden itibaren koordinasyon görevi yürüten Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, bir tarafdan çalışmaları taki ediyor, diğer taraftan da depremzede ailelerle birebir ilgileniyor. 

Eşi Ayfer Tören ile birlikte Gölbaşı ilçesine bağlı Harmanlı Beldesi'nde enkaz altında sağ çıkarılan 15 yaşındaki yürüme, konuşma ve işitme engelli Cihan Kızıl'ı ziyaret eden Başkan Tören, yaşadıkları karşısında gözyaşlarını tutamadı. 

Ziyarette depremzede çocukla yakından ilgilenen Tören Ailesi, bu sırada duygu dolu anlar yaşadı. Başkan Tören, engelli depremzede çocuğun gerekli tedavilerinin yapılması için hastaneye sevkini sağlayarak tedavi süreciyle de bizzat ilgilenmeye başladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER