Yeni Sağlık Bakanı Prof.Dr.Kemal Memişoğlu oldu Yeni Sağlık Bakanı Prof.Dr.Kemal Memişoğlu oldu

İYİ Parti'den istifa eden Koray Aydın'a ilk tepki İYİ Parti GİK üyesi ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Rıdvan Yalçın'dan geldi.

Sosyal medya platformu X'ten açıklamalarda bulunan ve "İYİ Parti'den istifa etmesi gereken birisi vardır ve/fakat bu Koray Aydın değildir" diyerek Koray Aydın'a sağduyu çağrısında bulunan İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Mehmet Tolga Akalın'ın mesajının altına İYİ Parti GİK üyesi ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Rıdvan Yalçın yanıt yazdı.

YALÇIN: "KİM GİDECEKSE GİTSİN İŞİMİZE BAKALIM"

Yalçın, "Yeter artık İyi Parti kimsenin ego tatmin aracı değil, kim gidecekse gitsin de işimize gücümüze bakalım. Madem bu kadar büyük adamlarsınız parti kurun da görelim boyunuzu. Bu nedir ya sonuçlarına hürmet etmeyeceğin kongreye glrmeyeceksin kardeşim kimse çocuk değil. Kimse kusura bakmasın Koray Aydın ağabeyimizi sever sayarız, lakin kongre sonrası destekçileri istifa ederken durun ben buradayım gitmeyin demedi, grup toplantılarına katılmadı, genel başkanımız ziyadesiyle saygılı davrandı ama karşılık vermedi. Neymiş Partinin yarısı imiş öylemi?" ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi