AK Parti Ordu Milletvekili ve Milli Eğitim eski Bakanı Prof.Dr.Mahmut Özer, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu tarafından kabul edildi. 

İki ismin gündeminde yapımı yılan hikayesine dönen Ünye-Akkuş-Niksar yolu vardı. Ziyarete iliştin sosyal medya hesabı X'ten açıklamalarda bulunan AK Parti Ordu Milletvekili ve Milli Eğitim eski Bakanı Prof.Dr.Mahmut Özer Bakan Uraloğlu'nun ödenek engeline takılan Ünye-Akkuş-Niksar yolunun ihtiyacı olan ödeneğin üç katına çıkarıldığını açıkladı. Özer, "Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Abdulkadir Uraloğlu'nu ziyaret ettik. Yapımı devam eden Ünye-Akkuş-Niksar yolunun ödenek ihtiyacını Sayın Bakanımıza ilettik. Ünye-Akkuş-Niksar yolunun mevcut ödeneğini üç katına çıkartan Sayın Bakanımıza tüm Ordulu hemşehrilerim adına şükranlarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.

150524 5C

İKİ BELEDİYE BAŞKANINDAN TEŞEKKÜR GELDİ

Özer'in bu haberi paylaşmasının ardından Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci "Destekleriniz için çok teşekkür ederiz Sayın Bakanım" mesajını paylaşırken, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı da, "İlçemize ve bölgemize hayırlı olsun. Ünye-Akkuş-Niksar Karayolunun ödenek ihtiyacının 3 katına çıkarılmasında emeği geçen Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdulkadir Uraloğlu ve Ak Parti Ordu Milletvekilimiz Sayın Mahmut Özer'e teşekkür ediyorum" dedi. 

150524 5E

İşte Ordu'daki FETÖ/PDY operasyonlarının ayrıntıları! İşte Ordu'daki FETÖ/PDY operasyonlarının ayrıntıları!

YOLUN TEMELİ 2023 NİSAN AYINDA ATILMIŞTI

Öte yandan 94 kilometrelik Ünye-Akkuş-Niksar Yolu'nun temeli ise dönemin Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu döneminde atılmış, Bakan Karaismailoğlu temel atma törenine bizzat katılmıştı. 

150524 5D

Editör: Haber Merkezi