Vapura buyrun! Turlar başladı...

ORDU halkını denizle buluşturmak amacıyla Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan restorasyon çalışmalarının ardından şehre kazandırılan Şehit Temel Şimşir Vapuru artık resmen halkın kullanımına sunuldu. Ordu'yu denizden seyretmek isteyenler için vapur, Altınordu'daki limandan kalkıyor.

Vapura buyrun! Turlar başladı...

Şehit Temel Şimşir Vapuru'nun halkın kullanımına açıldığını belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, "Ordu'nun denizle barışmasını sağlamak amacıyla her alanda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu anlamda denizimizi canlandıracak projeler geliştiriyoruz. Daha öncesinde atıl durumda olan Şehit Temel Şimşir gemisi Büyükşehir Belediyemizce restore edilmişti. Yapılan çalışmaların ardından modern ve konforlu bir hale getirilen gemiyi halkımızın hizmetine açtık. Turların düzenleneceği gemide vatandaşlarımız deniz keyfini doyasıya yaşayacaklar. Hemşehrilerim bu zamana kadar karadan seyrettiği Ordu'nun güzelliklerini bundan sonra denizden seyretme imkânı bulacak" dedi.

SAAT 18:00 VE 20:00'DE TURLAR DÜZENLENECEK

Her gün saat 18:00 ve 20:00'de düzenlenecek turlarla Altınordu sahili boyunca gezinti yapacak olan Şehit Temel Şimşir vapuruyla vatandaşlar deniz keyfini doyasıya yaşayacak. Vatandaşlar vapur ile Ordu'nun sahilini, manzarasını, plajlarını, doğal koylarını izleyerek bol bol fotoğraf çekme imkânı yakalayacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2020, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER