Ordu tanıtımına büyük katkı!

ULAŞTIRMA Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından Devlet Hava Meydanları İşletmeleri Genel Müdürlüğü'ne bastırılan 'Uçuş Noktası' dergisinin son sayısında Ordu'ya yer verildi.

Ordu tanıtımına büyük katkı!
ORDU - Türkiye genelindeki tüm havalimanı ve uçaklarda yer alan 'Uçuş Noktası' isimli derginin son sayısında Ordu'nun tanıtımına yer verildi. 'Doğu Karadeniz'in muhteşem güzellikleri Ordu' yazılı kapak sayfasıyla yurt genelinde 45 gün boyunca tüm havalimanları ve uçaklarda yer alacak olan dergi, Ordu'nun da tarihi ve turistik yerlerini ayrıntılı bir şekilde ele aldı.

VALİ BALKANLIOĞLU: "ÇABAMIZ MEYVELERİNİ VERİYOR"

Nezahat Solmaz Yiğit'in kaleme aldığı Ordu yazı dizisine dergide tam 11 sayfa yer verildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu ise, kendisine ait Twitter hesabından derginin Trabzon Havalimanı'ndaki fotoğraflarını paylaştı ve "Çabamız meyvelerini veriyor. Ordu'nun bütün güzelliklerini sayfalarca tanıtan dergi, tüm havalimanlarında ve uçaklarda. Ordu'yu tanıtan THY dergisi havalimanı ve uçaklarda 45 gün kullanımda" mesajını paylaştı. 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 15:27

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER