AK Parti Ordu Milletvekili aday adayı Engin Tekintaş, dün gerçekleştirdiği Fatsa ziyaretinin ardından bugününü de İkizce'ye ayırdı. Cumhur İttifakı kalbinin attığı ilçe olarak bilinen İkizce'de önce vatandaşlarla bir araya gelen Tekintaş son olarak İkizce Belediyesi'ni ziyaret etti.

Cemal Enginyurt'tan çok sert 'Şevki Yılmaz' tepkisi Cemal Enginyurt'tan çok sert 'Şevki Yılmaz' tepkisi

Seçim çalışmaları kapsamında Ordu'da ilçeleri ziyaret eden Tekintaş, Ordu'ya yapılan yatırımların arttırılmasına gayret edeceğini belirterek, "Dertli olan hizmet eder. Biz bu şehire dertliyiz. Tek derdimiz var, Ordu'ya hizmet" ifadelerini kullandı. 

"ŞEHRİMİZİN SORUNLARINI BİLİYORUZ"

İlçe ziyaretlerinde konuşan Tekintaş, "Bismillah diyerek çıktığımız bu yolculuğumuzu elhamdüllah diyerek sürdürmek istiyoruz. Tüm ilçelerimizle, ortak akılla bu şehire hizmet etmek tek temennimiz. Biz bu şehire Ordu'da yaşayan ve hayat şartlarında dolayı il dışında olan Ordulu hemşehrilerimizle beraber hizmet edeceğiz" dedi.

İkizce'de Cumhur İttifakı'nın adayı olarak seçilen Belediye Başkanı MHP'li Osman Kaygı'yı ziyaret eden Tekintaş, "Gençağa Kalesi ve tamamen ahşaptan yapılan Osmanlı mimarisi Laleli Camii ile tarihe ışık tutan İkizce'de İlçe Başkanımız Sıtkı Siyambaş ve teşkilatımızla, Cumhur İttifak'ı MHP'li Belediye Başkanımız Osman Kaygı ile seçim sürecine dair istişarelerimizi yaptık. Ordu'muzu ilçeleriyle beraber, ortak akıl ile yatırımla buluşturmak istiyoruz. Bizleri ağırlayan yol arkadaşlarımıza teşekkür ederim" dedi.

ÇAYBAŞI İLÇESİNE GEÇTİ

Tekintaş, İkizce ziyaretinin ardından rotasını bu kez Çaybaşı ilçesine çevirdi, "Doğal güzellikleriyle, Kapılı ve Kazankaya şelaleriyle görülmeye değer ilçemiz Çaybaşı'nda İlçe Başkanımız Adem Genç'le, teşkilatımızla, esnafımızla ve hemşehrilerimizle bir araya geldik" açıklamasını yaptı.

Editör: TE Bilisim