Orduspor'un Antalya kampı başladı

PTT 1.Lig'de hem sıralamada, hem de ekonomik anlamda çok zor günler geçiren Orduspor'da devre arası izne çıkarılan futbolcuların izinleri bitti, Antalya kampı için de start verilmiş oldu.

Orduspor'un Antalya kampı başladı
ORDU - PTT 1.Lig'de yeni transferler yapması beklenirken borç engeline takılan Orduspor, gerekli olan parayı bulamazsa, oyuncu transferi yapamayacak. Mor beyazlı takım ligi elinde kalan oyuncularla tamamlamak zorunda kalacak. 

Diğer yandan devre arası iznine gönderilen futbolcuların izinleri de bitti. Antalya Belek Kampı'na girecek olan oyuncular, burada yapacakları sıkı bir idmanla ikinci yarı hazırlıklarını sürdürecek. Orduspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, kamp kadrosuna 28 oyuncu dahil etti. Kamp isimleri arasında Valery Fomichev, Alişan Şeker, Göksu Hasancık, Hüsamettin Tut, Adem Sağlam, Souleymane Tandia, Ufukhan Bayraktar, Volkan Koçaloğlu, Asil Aksu, Yunus Şimşek, Burak Demireğen, Furkan Mızrak, Burak Özsoy, Özgen Erdem, Bilal Türkgüler, Yasin Şahan, Emrullah Kokoç, Metin Tuğlu, Umut Sönmez, Ziya Alkurt, Ulaş Yalçın, Martin Mutumba, Hüseyin Kuday, Emre Can Baş, Batuhan Şenel, Kaptan Kaan Akgün, Murat Torun ve Yasin Ozan yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2015, 15:10

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER