Orduspor'da kritik haftalar başladı

PTT 1.Lig'in 35'nci haftasını 65 puanla ikinci sırada tamamlayan Orduspor, ligin bitimine az bir zaman kala çok kritik bir karşılaşmaya hazırlanıyor.

Orduspor'da kritik haftalar başladı

PTT 1.Lig'in 35'nci haftasını 65 puanla ikinci sırada tamamlayan Orduspor, çok kritik bir karşılaşmaya hazırlanıyor. Deplasmanda Bucaspor'a konuk olmaya hazırlanan mor beyazlı ekibin tek hedefi ise 3 puan alarak lig sıralamasındaki ikinciliğini garantiye almak.

Deplasmanda Bucaspor'la karşılaşacak olan Orduspor, çok kritik olan bu müsabakaya Teknik Direktör Erkan Sözeri nezaretinde hazırlanmaya devam ediyor. Günlük yaklaşık 1,5 saatlik antremanla hazırlanan mor beyazlı ekibin son çalışmasına sakatlığı bulunan Anıl, Ferhat Odabaşı ve Ziya katılmadı.

İzmir Yeni Buca Stadı'ndaki karşılaşma, 20 Nisan 2014 Pazar günü saat 13:30'da başlayacak. Abdullah Yılmaz'ın yöneteceği karşılaşmada Yılmaz'a Mehmet Metin, Bahtiyar Birinci ve Yusuf Yılmaz hakem üçlüsü yardım edecek. Orduspor ligin 35'nci haftasını 65 puanla ikinci sırada geride bırakırken, Bucaspor ise 39 puanla 12'nci sırada haftayı tamamladı. Bucaspor'dan sonra Orduspor'un son iki haftada Ankaraspor A.Ş'yi kendi saha ve seyircisi önünde konuk ettikten sonra Şanlıurfaspor'a konuk olacak.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2014, 11:50

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER