Orduspor'un forma anketine 100 bin kişi katıldı

BU sene başarılı bir futbol sergileyerek TFF 3. Lig'e yükselen efsane Orduspor, 2021-2022 Sezonu'nda 3.Grup'ta mücadele edecek. Yeni sezon hazırlıklarına başlayan mor beyazlı ekip, bir taraftan transfer çalışmalarını sürdürürken, diğer taraftan da sosyal medya hesabında 4 yeni formayı taraftarlarının beğenisine sundu. Düzenlenen ankete yaklaşık 100 bin kişi katıldı. İşte ayrıntılar...

Orduspor'un forma anketine 100 bin kişi katıldı

TFF 3.Lig 3.Grup'ta ilk sınavını 5 Eylül Pazar günü Büyükçekmeke Tepecikspor karşısında kendi seyircisi önünde verecek olan efsane Orduspor, yeni sezon formalarını taraftarlarının beğenisine sundu. 

Yeni sezon için iç ve dış saha olmak üzere 4 farklı formayı taraftarlarının beğenisine sunan Orduspor, "Büyük Orduspor taraftarı! Yeni sezon formalarımızı birlikte belirliyoruz. 4 forma içerisinden seçimini yap, ankete katıl! En çok oy alan 2 forma bu sezon sahada ter dökecek" paylaşımını yaptı.

100 BİNİ AŞKIN TARAFTAR OY KULLANDI

Sosyal medya hesaplarında paylaşımda bulunan Orduspor'un anketine 100 bini aşkın taraftar katıldı. Efsane Orduspor'un mor beyaz çizgili 'Yason' adı verilen formasıyla birlikte beyaz zemin üzerine mor kuşaklı 'Yoroz' isimle formasıyla, mor zemin üzerine çubuk oklu mor kuşaklı çotanak figürlü 'Taşbaşı' isimli forma ve beyaz zemin üzerine çotanak figürlü mor kuşaklı 'Boztepe' forması oylandı. 

İŞTE EN ÇOK BEĞENİLEN FORMALAR

Ankete toplam 100 bin 697 kişi katıldı. Yapılan ankette iç saha için 'Yason' forması yüzde 36.7, dış saha için 'Yoroz' forması yüzde 17.9, iç saha için 'Taşbaşı' forması yüzde 31.6, dış saha için 'Boztepe' forması ise yüzde 13.8 oy aldı.

YENİ FORMALAR BELİRLENDİ

Orduspor'un TFF 3.Lig 3.Grup 2021-2022 sezonunda iç saha formasını yaklaşık 37 bin kişi belirledi ve Yason forması seçildi. Deplasman forması için ise yaklaşık 18 bin kişi Yoroz formasını oyladı. Orduspor 1967, 5 Eylül 2021 Pazar günü Büyükçekmeke Tepecikspor karşısında bu formalarla taraftarlarının karşısına çıkacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER