Ordu Gazeteciler Cemiyeti'nden Vali Balkanlıoğlu'na hayırlı olsun ziyareti

Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep AYDIN ve yönetim kurulu üyeleri Vali İrfan Balkanlıoğlu'nu makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Ordu Gazeteciler Cemiyeti'nden Vali Balkanlıoğlu'na hayırlı olsun ziyareti
ORDU - Kendilerini kabulünden dolayı Vali İrfan Balkanlıoğlu'na teşekkür eden Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep AYDIN, "Ordu Valiliği görevinizde başarılar diliyoruz, İlimizde önemli işlere imza atacağınıza inanıyoruz" diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Aydın ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Vali İrfan Balkanlıoğlu, "Ordu basın açısından güçlü bir il. Bir ihtiyaçtan doğmuş olmalı ki, bu kadar basın emekçisi, basın kuruluşları var. Bizler basınla yakın temasta olmayı, birlikte çalışmayı arzu ederiz" dedi.

"Kamu kurum ve kuruluşlarının hizmet ve icraatlarında ters giden, yanlış şeyler varsa basınında gözünün onların üzerinde olması, basında yer alması caydırıcılık taşıyor" diyen Vali Balkanlıoğlu, "Basın kamu adına görev yapıyor denebilir . Basının yazdığı her türlü yazıyı arkadaşlarımız dikkatle takip ediyorlar. Yaptığınız duyarlı basın çalışmaları tarafsız adil doğru haberler için teşekkür ediyorum. Böyle olması da her zaman için basını uzun vadede saygın bir yere taşıyacaktır. Bu bakımdan sizlerin duyarlı, doğru, objektif haberler yapmanız son derece önemli" şeklinde konuştu.

Vali İrfan Balkanlıoğlu, "Valilikle, Valilik icraatı ile ilgili bir haber size ulaşırsa ve olumsuz bir şey yazılacaksa, bu konuda önceden bizimle bir iletişime geçmeniz bizi çok memnun edecektir. İşin aslını doğru, tarafsız olarak bizden öğrenebilirsiniz.Bu anlamada işbirliği yaparsak da mutlu oluruz" diyerek, konuşmasını tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2014, 01:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER