Kral imzayı attı

TFF 3.Lig'in yeni sezonunda 3.Lig'de mücadele edecek olan Ordu Futbol Kulübü, ligde transferlerin en gözde isimlerinden biri olan ve 3 yılda 60 gol atan gol kralı Yakup Alkan ile imzayı attı.

Kral imzayı attı
ORDU - Spor Toto 3.Lig'in çiçeği burnunda ekiplerinden Ordu Futbol Kulübü, transferde göz kamaştırmaya devam ediyor. 

Ordu FK Başkanı Faruk Zavalsız, "Biz kendimize yeni bir yol belirledik. Bu yolun sonunda da şampiyonluk var. Bu nedenle takımımızı hedeflerimizin doğrultusunda kurmaya başladık. Kadromuza yeni oyuncular ekledik. Ben oyuncularımıza inanıyorum ki bu sezon Ordu için ellerinden geleni yapacaklar ve takıma çok büyük katkı sağlayacaklar. İnşallah transferlerimiz Ordu için hayırlı olur" diye konuştu.

"İNŞALLAH BU SEZONDA 20 GOL ATARIM"

3. Lig'in gol kralı Yakup Alkan da, "Beni transfer etmek isteyen çok takım vardı. Ancak ben tercihimi Ordu'dan yana kullandım. Geçen sene çok iyi bir sezon geçirmiştim. Bu sezonda elimden gelini takımım için yapmaya hazırım. İnşallah bu sene de 20 gol atarım. İyi günler hepimiz için" diye konuştu.

Ordu Futbol Kulübü, daha önce anlaşmaya vardığı oyunculardan Yakup Alkan'ın yanı sıra Kerim Bölük, Abdullah Berkay Ekmekçi ve Emre Kıran'la da resmi sözleşme imzaladı.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2017, 10:58

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER