Güzelorduspor'da hedef 3.Lig!

Ordu'nun yeni takımlarından Güzelorduspor, yaptığı transferlele göz doldururken, Başkan Ertan Bakır da, daha sezon başlamadan hedefin adını koydu: Üçüncü lig.

Güzelorduspor'da hedef 3.Lig!
ORDU(ALTINORDU) - Güzelorduspor Kulüp Başkanı Ertan Bakın, yeni sezon öncesi son hazırlıkları yaptıklarını belirterek, transfer çalışmaları noktasında da çok dikkatli ve titiz bir süreç izlediklerini söyledi. 

Hedefi büyük koyduklarını belirten Bakır, "En uygun oyuncuları aldık. Her bir oyuncumuz kendi alanında oldukça iyi oyuncular. Elimizden geldiğince bizi şampiyonluğa taşıyacak, takıma faydalı olacak oyuncuları teknik ekibimizle beraber kararlaştırarak kulübe kazandırmaya özen gösterdik. Takımın başına Turgut Kır hocamızı, yardımcısı Muzaffer Demir, kaleci  hocamız Serkan Karadeniz ile birlikte yeni  hedeflere koşmak istiyoruz. Kendimize, teknik ekibimize ve yönetimimize en önemlisi de oyuncularımıza olan inancımız tam." diye konuştu.

"HEDEF 3.LİG"

Şu ana kadar gelinen noktada takımın iskeletini oluşturduklarını söyleyen Bakır, "Elimizden gelenin en iyisini yaparak takımımızı Bal Ligi'nden şampiyon olarak çıkarıp, bir üst lig olan 3.Lig'de yer almasının hesaplarını yaparak tam kadro şampiyonluğa kilitlendik. Aldığımız futbolcular oldukça heyecanlı olan oyuncularımız. Onların bu heyecanı bizleri de heyecanlandırdı." diye konuştu. 

"BEN TAKIMIMA GÜVENİYORUM"

Güzelorduspor Kulüp Başkanı Ertan Bakır, "Başarıya gidebilmek için her yolu deneyeceğiz. Ben takımımıza güveniyorum. Sahanın içinde iyi ve baskılı top oynamaya çalışan bir Güzelorduspor değil, deplasmanda da başarılı oyunlar sergileyeceğiz. Bundan sonraki başarının ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Hedef açık ve net; 3. Lig." dedi.

İŞTE GÜZELORDUSOR'UN YENİ TRANSFERLERİ:

Kaleci  Serkan Şen  Çaykur Rizespor
Emre  Açıkgöz Zara Belediyespor
Vural Kocayiğit Zara Belediyespor
Faruk Azder Rize Kalkanderespor
Mustafa Burak Bilal Rize Kalkanderespor
Uğur Yiğit Soyaspor
Caner Sözen Ordu Belediyespor
Cemal Işık Yozgatspor
Okan Köksal Özelidarespor
Çağatay Gümüşkaya Özelidarespor ve Bal Ligi gol kralı Ferhat Çelik.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2014, 00:57

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER