Canlı yayında fırça attı: “Bizi ulusala rezil ettiniz!“

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Orduspor'un satılamayan kombine biletleri ve forma satışının sağlanması amacıyla canlı yayına başlayan Altaş Tv'ye, yine Altaş Tv'nin stüdyolarında katıldığı canlı yayında tepki gösterdi. Yılmaz, "İyi niyetle yaptınız ama bizi ulusala da rezil ettiniz" dedi.

Canlı yayında fırça attı: “Bizi ulusala rezil ettiniz!“
ORDU - Orduspor'da Kulüp Başkanı Nedim Türkmen'in ligin başlamasına kısa bir süre kala canlı yayında istifa ettiğini açıklamasının ardından yaşanan kaos karşısında, mor beyazlı kulübe destek olmak amacıyla Altaş Tv Spor Servisi aralıksız canlı yayın başlattı. Hem stüdyodan, hem de Orduspor Store önü ve içinden canlı yayınlar yapan televizyon kanalı, stüdyo yayınını da canlı telefon bağlantıları ve konuklarla destekledi. 

Stüdyo canlı yayın konuklarından birisi de Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz oldu. Oldukça sert ve tepkili sözler sarf eden Başkan Yılmaz'ın ilk tepkisi kendisini destek olmamakla suçlayanlara yönelik oldu. Yılmaz, hem milletvekili olduğu dönemde, hem de Büyükşehir Belediye Başkanı seçildikten sonraki dönemde Orduspor'a elinden gelen tüm yardımı yaptığını belirterek, "Ben Büyükşehir Belediye Başkanı olarak 3,5 milyon lira ile verdim. Bundan sonra da vereceğim" diye konuştu.

"KATILDIĞI CANLI YAYINDA FIRÇA ATTI!"

Orduspor'un içinde bulunduğu durum karşısında oldukça sıkıntılı olduğu gözlemlenen Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Orduspor'un satılamayan kombine biletleri ve forma satışının sağlanması amacıyla canlı yayına başlayan Altaş Tv'ye, yine Altaş Tv'nin stüdyolarında katıldığı canlı yayında tepki gösterdi.

Yılmaz, şu ifadeleri kullandı:

"İyi niyetle yaptınız ama bizi ulusala da rezil ettiniz. Kombinesi satılmayan, forması satılmayan bir Ordu imajı oluştu. Sorulması lazım, bu işin muhatabı ben miyim? Üç ay önce bu sıkıntılar yok muydu? O zamanlar yoktu da şimdi mi ortaya çıktı? Herkes görevini sorumluluğunu yerine getirecek. Ben Büyükşehir Belediye Başkanı olarak 3,5 milyon lira ile verdim. Bundan sonra da vereceğim. Ben Pazartesi günü 5200 kombinenin tamamını alacağım. 5200 kombine biletini ben aldığım takdirde Orduspor'un sorunu çözülüyor mu? Ordu bunu tamamlar ama bir ne tamamlayacağımızı, iki ne zamana kadar tamanlanacağını, üç bazı şeylerin daha şeffaf olması lazım. Kulüp binasında misafirimiz olan arkadaşlara bunu yaşatmamız lazım. O arkadaşlara bundan daha büyük zulüm olabilir mi? Orduspor'un Kulüp Başkanı istifa etmedi. Kulüp yönetiminin başındadır. İşin başına geçecekler, bugünkü yapılan bu organizasyonu son karar olarak bilecekler ve gelecekler bizimle uzun vadeli görüşmeler yapacaklar. Kulüp Başkanı Nedim Türkmen kulübün başındadır. Gelecekler sürece müdahil olacaklar. Orduspor'un kime borcu var? Oturup konuşacağız. Borcu olanlarla tek tek konuşacağız. Kulüp Başkanı ne kadar alacağın var? 15 trilyon. Yok kardeşim o kadar alacağım. Bizim kaybettiğimiz bu imajın doğrultusunda yönetimi göreve davet ediyoruz."

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2014, 00:01

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER