Alper Durur'a bir görev daha!

Orduspor'da Basketbol Şubesi yöneticilerinin toplu olarak istifa ettiklerini açıklamasının ardından Orduspor Kulüp Başkanı Nedim Türkmen harekete geçerek, Antrenör Alper Durur'u Kadın Basketbol Takımı'nın Genel Koordinatörlüğü'ne getirdiklerini açıkladı. Türkmen, Durur'a tam yetki verdi.

Alper Durur'a bir görev daha!
ORDU - Açıklama Orduspor Kulüp Başkanı Nedim Türkmen'den geldi. Başkan Türkmen, Orduspor Kulübü'nün sosyal medya platformundan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: 

"Kamuoyunun bildiği üzere kulübümüz, 2014-2015 sezonunda Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi ve Euro Cup'da mücadele edecek olan Orduspor Kadın Basketbol Takımımızın başantrenörü Alper Durur ile yoluna devam etme kararı almıştır. Takımımızın TKBL'ne yükselmesinde ve ilk sezonunda Euro Cup'a katılmasında büyük pay sahibi olan başantrenörümüz Alper Durur, mevcut görevinin yanı sıra tam yetkili olarak Orduspor Kadın Basketbol takımımızın Genel Koordinatörlüğü'ne getirilmiştir. Görevinden ayrılan Basketbol Şubemizin yerine kısa süre içerisinde yeni bir yönetim oluşturulacak olup, detaylı bilgilendirme kulübümüz resmi internet platformu üzerinden kamuoyuna duyurulacaktır." 

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2014, 22:33

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER