Alper Durur: "Takım olarak lige hazırız"

ERCİYES Cup Turnuvası için Kayseri'de bulunan Orduspor Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Alper Durur, takım olarak lige hazır olduklarını söyledi. Kadın Basketbol Takımı'nın yeni sezonu 29 Ekim'de başlayacak.

Alper Durur:
KAYSERİ - Orduspor Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Alper Durur yaptığı açıklamada, 29 Ekim'de ligin ilk maçına çıkacaklarını belirterek, "Şu ana kadar 8 hazırlık maçı yaptık. Bu maçların 4'ünü kaybettik, diğer 4'ünü ise kazandık" dedi.
 
DURUR: "TAKIM OLARAK LİGE HAZIRIZ"

Hazırlık maçlarında takımın son halini görme fırsatı bulduklarını ifade eden Durur, şöyle konuştu: "Takım olarak sezon hazırlıklarına geç başlamıştık. Bir takım sorunlar nedeniyle transfer de yapamamıştık ancak transfer tahtamızın açılmasıyla hızlı şekilde transferlerimizi gerçekleştirdik. Şu ana kadar 4'ü yabancı olmak üzere 11 oyuncu transfer ettik. Lig öncesi hazırlıklarımız aralıksız sürüyor. Yerli ve yabancı oyuncularımız birbirlerine alıştı, uyum sorununu geride bıraktık. Şimdi önümüzde 23, 24 ve 25 Ekim tarihlerinde oynayacağımız Türkiye Kupası maçları var. Hemen ardından da lig başlıyor. İlk maçımıza sahamızda oynayacağız. Takım olarak lige hazırız diyebiliriz." diye konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2014, 21:18

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER