Akkuş Belediyespor'a Belarus dopingi!

AKKUŞ Belediyespor kadrosuna yeni bir isim daha ekledi. Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, TVF Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Lig'de liderliğe oynayan Akkuş Belediyespor kadrosuna Belaruslu pasör çaprazı Artur Udry'i dahil eden imzayı attı.

Akkuş Belediyespor'a Belarus dopingi!

TVF Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Lig B Grubu'nda liderliğe oynayan Akkuş Belediyespor'a, Belaruslu pasör çaprazı Artur Udry transfer oldu. 

Öncesinde Çin'in Jiangsu Nanjing BS Maomao, Yunanistan'ın PAOK Thessalonik, Fransa'nın Tours VB, Polonya'nın VERVA Warszawa ORLEN Paliwa gibi takımlarında oynayan pasör çaprazı Artur Udry ile birlikte imzaları atan Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, "Erkekler Voleybol 1. Lig'inde bugüne kadar ilimizi başarıyla temsil eden Akkuş Belediyespor'umuzda kadromuzu güçlendirme için Belarus'lu pasör çaprazı Artur Udrys ile anlaşma sağladık. Atılan imzaların her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.  

Artur Udrys, Akkuş Belediyespor'da İranlı mevkidaşı Amirhossein Khani ile birlikte aynı ektipte yer alacak.

Bu transferle birlikte Akkuş Belediyespor'da İranlı Khani ve Bulgaristanlı Tsvetanov ile birlikte yabancı oyuncu sayısı da 3'e yükselmiş oldu.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER