Kılıçdaroğlu'ndan 'yalancı Erdoğan' fıkrası

Grup toplantısında Başbakan Erdoğan'ın kendisine yönelik eleştirilerine yanıt veren Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın "çok yalan söylediğini" ileri sürerek, bir fıkra anlattı.

Kılıçdaroğlu'ndan 'yalancı Erdoğan' fıkrası

12 Haziran seçimlerinden önce Erdoğan'a uyarlanmış fıkralat anlatmasıyla dikkat çeken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugünkü grup toplantısında yine bir fıkra anlattı.

Sosyal medyadaki sitelerde ulusalcıların uydurduğu fıkra Erdoğan'ın yalancı olduğuna dikkat çekiyor.

İşte Kılıçdaroğlu'nun dilinden o fıkra:

Adamın birisi ölüyor öbür dünyaya gidiyor. Karşısına bir melek çıkıyor. Bakıyor bir duvar ucu bucağı yok. Duvarda milyonlarca saat var. Nedir bu saatler diyor? "Dünyadaki herkesin burada bir saati var." diyorlar. "Yalan söylediği zaman akrep ile yelkovan yer değiştiriyor" diyor.
Soruyor; - "Bu karşımızdaki saat hangisinin hiç oynamamış bak. Akrep ile yelkovak hep 12'nin üzerinde duruyor.  "Valla" diyor "O Atatürk'ün saati. Onu o nedenle en başa koyduk." Sonra vatandaş "bana Lenin'in saatini gösterir misin? diye soruyor. Gösteriyorlar. Diğer bütün aklına gelen liderlerin saatini gösteriyorlar. "Peki bizim ülkemizde bir başbakan var. Recep Tayyip Erdoğan. Onun saatini de görebilir miyim?" diyor.  "Valla onun saati burada yok" diyorlar.
- Nerede?
- Cehhennemde!
- Allah Allah nasıl olur?
- Vall onu zebaniler vantilatör olarak kullanıyorlar!

İşte o fıkra:

Haber 7

Haber Kaynağı : Haber7.com

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2012, 15:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER