Eski Bakan Akdağ: "Göğsümüzü kabattınız"

Sağlık eski Bakanı Prof.Dr.Recep Akdağ, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ı ziyaret ederek, 30 Mart seçimlerinde elde ettiği başarıdan dolayı kutladı. Yılmaz'ın çok başarılı bir belediye başkanı olacağına inancının tam olduğunu söyleyen eski Bakan Akdağ, "Ordu sizinle yepyeni bir döneme girecek. Bu başarıyla göğsümüzü kabarttınız." diye konuştu.

Eski Bakan Akdağ:

ORDU - Aynı zamanda Perşembe'li olan eşi Şeyma Akdağ'ın ailesini de ziyarete gelen Sağlık eski Bakanı Prof.Dr.Recep Akdağ, 30 Mart Yerel Seçimleri'nde elde ettiği büyük başarıdan dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'a tebrik ziyaretinde bulundu.   

"GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTINIZ"


Yeni görevinde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'a başarılar dileyen eski Bakan Akdağ, "Çok başarılı bir belediye başkanı olacağınıza yürekten inanıyorum. Ordu sizinle yepyeni bir döneme girecek. Ordu, tıpkı Erzurum gibi coğrafyası çok zor bir il. 19 ilçenin tamamını alarak büyük bir başarıya imza attınız. Bu başarınızdan dolayı da sizleri kutluyorum. Bu başarıyla göğsümüzü kabarttınız. Aldığımız bu yüksek oy, sorumluluğumuzu da arttırıyor. Ben bütün sorunların üstesinden geleceğinize inanıyorum. Ordu için Cumhuriyet tarihinde yeni bir dönem başlıyor. Ordu'dan evli birisi olarak her zaman sizlerin yanındayız" diye konuştu.

"GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ"

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz da, "Sayın bakanımıza nazik ziyareti nedeniyle teşekkür ediyorum. Ordu Türkiye'nin en küçük büyükşehri. Coğrafi anlamda da altıncı büyük il. 30 Mart seçimlerinde Türkiye'de sembolleşen illerden biriyiz. 74 meclis üyelerinden 69'unu aldık. Muazzam bir tablo ortaya çıktı ve sorumluluğumuz arttı. Bizler de bu sorumlulukla birlikte seçimin ertesi günü teşekkür ziyaretlerine başladık. Şu anda tüm birimlerimizi oluşturduk. Hemşehrilerimize mahçup olmamak için gece gündüz çalışacağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2014, 16:20

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER