CHP'li eski Başkan, Ak Partili yeni Başkan'ı ziyaret etti

30 Mart Yerel Seçimleri bitti ve Ordu'da iki dönemdir CHP'nin elinde bulunan Ordu Belediyesi, Büyükşehir statüsünü de kazandıktan sonra Ak Parti'nin eline geçti. Ordu Belediye eski Başkanı CHP'li Seyit Torun, beraberinde eksi belediye başkan yardımcıları ile birlikte Ordu'nun yeni Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ı makamında ziyaret ederek tebrik etti.

CHP'li eski Başkan, Ak Partili yeni Başkan'ı ziyaret etti

Ordu Belediyesi eski Başkanı Seyit Torun ve eski Belediye Başkan Yardımcıları Ergun Alaybeyoğlu, Özer Karadağ ve Cengiz Okur, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek "Hayırlı Olsun" temennisinde bulundu.

Ziyarette, Başkan Enver Yılmaz'a başarılar dileyen CHP'li Seyit Torun, Ordu'nun gelişimi ve kalkınması için herkesin üzerine düşen sorumluluk bilinci ile hareket etmesi gerektiğini belirterek, "Bu noktada Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve ekibine başarılar diliyorum" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ise eski Başkan Seyit Torun ve yardımcılarının ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu belirterek, "Geçmişte bu il için emek ve katkı sağlamış herkese teşekkür ediyorum. Bu İl’in geleceği için, halkımızın bize verdiği sorumluluğun bilinciyle, onların güvenine layık olmaya çalışacağız" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2014, 16:37

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER