banner59

Başbakan teşekkür için gelecek

Ak Parti'nin 30 Mart yerel seçimlerinde Ordu il genelinde tarihinde görülmemiş bir başarıya imza atması ve 20 ilçenin tamamını kazanmasının ardından Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Ordu'ya geleceği öğrenildi. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Enver Yılmaz, ziyaretin iki ay içerisinde gerçekleşeceğini söyledi.

Başbakan teşekkür için gelecek

ORDU - Ak Parti'nin 30 Mart yerel seçimlerinde Ordu'da tüm ilçeleri kazanmasının ardından Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ak Partili Enver Yılmaz, Başbakan Erdoğan'ın Ordu'ya teşekkür için geleceğini söyledi.

"SEÇİMLER ORDU'YU SEMBOLLEŞTİRDİ, NEZAKET KAZANDI, DEDİKODU KAYBETTİ"

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, parti teşkilatlarına seçimlerde gösterdiği özverili çalışmalar nedeniyle teşekkür ederken, son yerel seçimlerin Türkiye genelinde Ordu'ya adeta sembolleştirdiğini söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, "30 Mart seçimleri Türkiye genelinde ilimizi sembolleştirdi. 19 ilçe ve büyükşehiri alarak tarih yazdık. Seçim sonuçları netleştikten sonra 19 ilçemize teşekkür ziyaretlerinde bulunduk. Bu seçimlerde siyasi nezaket kazandı, siyasi edep ve hizmet kazandı. Dedikodu ise kaybetti" diye konuştu.

"BAŞBAKAN ERDOĞAN ORDU'YA GELİYOR"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın önümüzdeki iki ay içerisinde Ordu'ya geleceğini müjdeleyen Yılmaz, "Son Ankara ziyaretimizde Sayın Başbakanımızla görüştüm. Ordu adına ciddi anlamda iltifat aldım. Sayın Başbakanımız iki ay içerisinde Ordu'ya tekrar geleceğinin bizlere müjdesini verdi. Biz 19 ilçe belediyemizle birlikte kardeşler topluluğuyuz. Aramızda hiçbir ayrım yok. Adil ve adaletli olacağız. Bizim için Akkuş neyse Merkez de odur. Mesaimizin bir günü burada geçecekse, diğeri de başka ilçelerde geçecek. Kapımız herkese açık. Randevulu çalışmıyoruz. Tüm vatandaşlarımız bana ve ilçe belediyelerimize randevusuz gelmek suretiyle isteklerini belirtebilirler” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2014, 20:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER