Ordu'da can kaybı 4'e yükseldi

SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca'nın son yaptığı açıklamayla Türkiye'de giderek plato vaziyetine gelen Koronavirüs vakalarıyla ilgili Ordu'da 2 kişi daha hayatını kaybetti. Can kayıplarının Ordu İl Hıfzısıhha Kurulu kararıyla karantina altına alınan Perşembe ilçesinde yaşandığı öğrenildi.

Ordu'da can kaybı 4'e yükseldi

Ordu'da Koronavirüs nedeniyle 3 ilçenin çeşitli noktalarında karantina uygulamaları sürüyor. Perşembe ve Korgan'daki karantina uygulamaları devam ederken, Kabataş ilçesinin Kazancalı Mevkii Küme Evleri Mevkii'nde karantina uygulaması sona erdi.    

Halen Perşembe ilçesine bağlı Ramazan ve Hacılar mahalleleri ile Korgan ilçesine bağlı Çiftlik Mahallesi Hamlık Küme Evleri'ndeki karantina uygulamaları devam ediyor. 

CAN KAYBI 4'E YÜKSELDİ

Koronavirüs tedbirleri kapsamında karantina altında olan Perşembe ilçesine bağlı Hacılar Mahallesi'nden acı haber geldi. Altaş Tv'nin haberine göre Hacılar Mahallesi'nde COVID-19 testleri pozitif çıkan ve tedavi altındaki 2 kardeş hayatını kaybetti. Böylece Ordu'da Koronavirüs'ten yaşanan can kayıpları, resmi olmayan verilere göre 4'ü yükseldi. Daha önce de Altınordu ilçesinden 2 kişi tedavi gördükleri hastanelerde hayatlarını kaybetmişti. 

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER