Enginyurt tedavi altında!

MHP Ordu eski Milletvekili Cemal Enginyurt, yoğun siyasi çalışmalar sonucunda bitkin düşünce hastanelik oldu. Ordu'da özel bir hastanede tedavi altına alınan Enginyurt, kendisine geçmiş olsun dileklerinde bulunan dost ve akrabalarına sosyal medya aracılığıyla yanıt verdi.

Enginyurt tedavi altında!
ORDU - MHP 21.Dönem Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, siyasetin temposunu biraz arttırınca yorgun ve bitkin düştü. Ordu Özel Umut Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılan Enginyurt, burada tedavi altına alındı. Aşırı yorgunluk ve mevsimsel rahatsızlıklar geçirdiği öğrenrilen Enginyurt'un tedavisine devam ediliyor.

"DURUMU İYİYE GİDİYOR"

Kendisine geçmiş olsun dileklerini iletenlere sosyal medya hesabından yanıt veren MHP Ordu eski Milletvekili Cemal Enginyurt, "Biz bu kutlu davamızı yüceltmek, yeniden milliyetçi Türkiye'yi gerçekleştirmek için dağ-taş, kar-kış demeden koştururken gerekirse hasta da oluruz ama asla yılmayız ve yıkılmayız. Hastalığım sebebiyle arayan, mesaj yazan ve yorumla geçmiş olsun dileklerini ileten can dostlarım. Allahım hepinizden razı olsun. İnşallah en kısa zamanda ayaktayım. Tedavim devam ediyor. İnşallah 2 güne kalmaz yola devam. Telefonlara bakamıyor, mesajlara cevap yazamıyorum aman gönül koymayın hepinizi çok seviyorum. Hastalık iyiye gidiyor." mesajını paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2015, 23:49

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER