AK Partili vekil muhalefet gibi konuştu!

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, AK Partili Sağlık Bakanı'na şaşırtıcı bir şekilde çıkışta bulundu, Bakan Fahrettin Koca'dan izah istedi. AK Parti içerisinde çok alışık olunmadık bu durum, şaşkınlıkla karşılandı. Bakan Koca, AK Partili milletvekilinin çıkışına yanıt vermedi.

AK Partili vekil muhalefet gibi konuştu!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 11-17 Aralık tarihleri arasındaki insidans haritasının son durumunu açıkladı. Türkiye genelinde aşılanmada birinci sırada bulunan Ordu, vaka sayısında da Türkiye birincisi olarak çıktı.

MİLLETVEKİLİ BAKAN KOCA'DAN İZAH İSTEDİ

AK Partili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın bu paylaşımı sonrasında, AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu'dan şaşırtan bir çıkış geldi. Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Gündoğdu, "Aşılamada birinci sırada olduğu duyurulan Ordu İlimizin; Covid-19 vaka sayılarında ilk sıralarda  yer almasını Bakanlık izah etmeli. Problem nerede!" diye sordu, attığı tweetin altına Sağlık Bakanı Koca'nın Twitter kullanıcı adını da ekledi. 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter aracılığıya kendisinden izah isteyen AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu'nun bu şaşırtan çıkışına karşılık sessiz kaldı, yanıt vermedi.

TAKİPÇİLERİ DE BEĞENMEDİ

 Twitter'da yaklaşık 45 bin takipçisi bulunan Gündoğdu'nun bu paylaşımı takipçileri tarafından da beğeni toplamadı, sadece 30-35 kişi etkileşimde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER