Yılmaz'dan Kurtulmuş'a kritik ziyaret!

ORDU Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, bir dizi ziyaret ve görüşmelerde bulunmak üzere gittiği Ankara'da Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop'la birlikte Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'u ziyaret etti.

Yılmaz'dan Kurtulmuş'a kritik ziyaret!
ANKARA - Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya giden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ankara'da kritik bir ziyaret gerçekleştirdi. Özellikle Ak Parti Ordu İl teşkilatının ilçe kongrelerinde yaşanan krizlerin ardından Başkan Yılmaz'ın gerçekleştirdiği bu ziyaret siyaset kamuoyunda 'oldukça kritik' olarak yorumlandı. 

Başkan Yılmaz'ın özellikle son günlerde Ak Parti Ordu milletvekilleriyle aralarında soğuk rüzgarların estiği Altınordu İlçe Kongresi'nde de günyüzüne çıkmıştı. Yılmaz'ın bu ziyareti de yarım kalan ve ertelenen ilçe kongreleri ve 2015 seçimleriyle ilgili olarak yaptığı ileri sürülüyor. Ankara ziyareti fotoğrafını kendisine ait Twitter hesabından paylaşan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'a yaptığı ziyaret hakkında herhangi bir açıklamada bulunmazken, sadece "Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop'la birlikte, Başbakan Yardımcısı hemşehrimiz Sayın Numan Kurtulmuş'u ziyaret ettik. Başbakan Yardımcısı hemşehrimiz Sayın Numan Kurtulmuş ile Ordu'yu, yapılan ve yapılması planlanan yatırımları konuştuk" notunu düştü.   

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2014, 02:23

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER