Ünlü Sanatçı da aday adayı!

AK Parti'den milletvekili aday adaylığı kervanına Ordulu ünlü ses sanatçısı Sami Aksu da katıldı. Ak Parti'ye olan hayranlığı ve çalışmalarıyla tanınan Aksu, "Doğup büyüdüğüm memleketime hizmet borcum bitmedi." şeklinde konuştu.

Ünlü Sanatçı da aday adayı!
ORDU - Ünlü ses sanatçısı Sami Aksu, Ak Parti'den Ordu milletvekili aday adaylığını açıkladı. Ordugazete.com'dan Gazetesi Nuh Kırca'nın haberine göre TRT Sanatçısı Sami Aksu, 7 Haziran 2015'te yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri'nde aday adayı olarak çalışmalarına başladı. 

Memleketi Ordu'ya gelerek seçim çalışmalarına başlayan Türk Sanat Müziği Sanatçısı Sami Aksu, "Doğup büyüdüğüm memleketime hizmet borcum bitmedi. Yıllarca TRT'de Türk Sanatçısı olarak görevimi icra ettim. Şimdi de milletvekili olarak memleketime, milletime hizmet etmek için kolları sıvadım" diye konuştu. Ordu'nun tüm ilçe ve mahallelerine giderek hemşehrilerini ziyaret edeceğini söyleyen Sami Aksu, "Bu bölgenin insanı olarak sorunlarını çok iyi biliyorum. Çözüm içinde yeterli projelerim var. Hayata geçirmek içinde bölge halkından destek istiyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2015, 10:53

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER