Torun'dan TRT'ye sert tepki

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, TRT Haber'in "CHP liderinin sözde 'adalet' yürüyüşü" başlığını kullanmasını çok sert eleştirdi. CHP'li Torun, "İstanbul'a yaklaştıkça rahatsızlık artmaya, seviye düşmeye başladı" dedi.

Torun'dan TRT'ye sert tepki
ORDU - CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu tarafından başlatılan 'adalet' yürüyüşünün 19'uncu gününe TRT damga vurdu. TRT Haber'in KJ haber bandına "KILIÇDAROĞLU'NUN YÜRÜYÜŞÜ" başlığı altında "CHP liderinin sözde 'adalet' yürüyüşü yorumlanıyor" başlığını kullanması büyük tepkilere neden oldu.

CHP Ordu Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, yürüyüşün 19'uncu gününde TRT sert tepki göstererek, kendisine ait Twitter hesabından paylaşımlarda bulundu. CHP'li Torun, "Adalet en çok da, adaletsizlik karşısında dilsiz kalanlara lazım olacak. Biz sizin de adaletiniz için yürüyoruz. Artık adını koymak lazım, adalet yürüyüşünü sözde diye tanımlayan TRT'nin sonuna bir E harfi daha eklemek gerek. Adalet yürüyüşü İstanbul'a yaklaştıkça rahatsızlık artmaya, seviye düşmeye başladı. Korkmayın, herkese adalet istiyoruz. Haddi bil TRT" ifadelerini paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2017, 16:41

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER