Torun CHP'nin İstanbul Koordinatörü oldu!

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, 23 Haziran 2019 İstanbul Seçimleri için CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun'un 'İstanbul Genel Koordinatörü' olarak görevlendirdi. Torun, oy alamadıkları bölgelere yoğunlaşacaklarını belirterek, "Kampanya boyunca tam saha pres yapacağız. Gün dayanışma günü, birlik günü, el ele mücadele etme günü. Destekleriniz çok kıymetli, sizleri seviyoruz" dedi.

Torun CHP'nin İstanbul Koordinatörü oldu!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, Milliyet'ten Şevket Yaman'a konuştu. Seçim sürecinibüyük bir disiplin içinde yürütmek zorunda olduklarını belirten CHP'li Torun, "Seçim sürecini büyük bir disiplin içinde yürütmek zorundayız. Bütün partililerimizin desteğine gücüne ihtiyacımız var. Ama bunu planlı programlı bir süreçte takip etmemiz lazım. Sahadan gelen bilgileri işleyip bir veriye göre hareket etmemiz lazım. Kaldı ki geçmiş kampanyamızın başarısı ortada. Bu kampanyayı büyüterek bütün alana hakim olarak çalışacağız. Kazanılmış bir seçimin YSK tarafından hukuksuzca iptal edilmesine karşı bir hukuk, hak, adalet mücadelesi vereceğimizi ortaya koyacağız. Bunun bir hak gaspı olduğunu anlatacağız" ifadelerini kullandı.

"TAM SAHA PRES YAPACAĞIZ"

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Asıl mücadele oy alamadığımız bölgelerde olacak. Oy tercihlerini değiştirebileceğimiz kitlelere gideceğiz. Tabiri caizse kampanya boyunca 'tam saha pres' yapacağız" ifadelerini kullandı.  

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 11:48

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER