Tören: "Beraberce ahitleşeceğiz"

AK Parti Altınordu İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen birlik, beraberlik ve dayanışma yemeğinde konuşan AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören, "Bugün burada beraberce ahitleşeceğiz, 92 mahallere deyim yerindeyse işi bitireceğiz. 92 mahallede gönül belediyeciliği kararını hep birlikte tescil ettireceğiz" diye konuştu.

Tören: "Beraberce ahitleşeceğiz"

Konuşmasının başında Ordululara seslenen AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören, "31 Mart'ta Ordulu hemşerilerimiz, Altınordulu'lar, tüm Türkiye tercihte bulunacak. Biz bugün o tecihin ak olması için, Hak olması için, beka sorununun yok olması için, bu ülkenin imkanlarının, fırsatlarının çok olması, bereketli olması, medeniyet ve inanç yolculuğumuzun tek olması, iş gücümüzün pek, gönlümüzün ak olması için bir aradayız" diyerek sözlerine başladı. 

"BERABERCE AHİTLEŞECEĞİZ"

"Bugün burada beraberce ahitleşeceğiz" diyerek açıklamalarını sürdüren Tören, şu ifadeleri kullandı:

"92 mahallere deyim yerindeyse işi bitireceğiz. 92 mahallede gönül belediyeciliği kararını hep birlikte tescil ettireceğiz. Mahalleler işi bitirirse, Altınordu'da işi bitirir. Altınordu işi bitirirsek ki, bitireceğiz Hilmi Başkanım da Ordu'da işi bitirir. Ordu'da işi bitirirsek, Türkiye'de de Allah'ın izniyle işi bitiririz. Bunun anlamı Ankara'da beka kalesi yani Cumhurbaşkanlığı Külliyemiz 81 ilimiz, ilçelerimizi gönül belediyeciliği merkezi haline getirdiğimizde ne beka sorunu kalacak, ne hizmet sorunu kalacak, ne terör sorunu kalacak. Çünkü biz biliyoruz ki, hemşerim gülerse memleketim güler. Memleketim gülerse vatanım güçlenir. Vatanım güçlenirse devletim dirayetle ses verirse, medeniyeti ayağa kalkar. Alem ve insanlık hem refahla, hem adaletle, hem barışla, hem huzurla tanışır, barışır ve yaşamaya alışır. 31 Mart'ta bir partiye ya da bir adaya oy vermeyeceğiz. Bir ilçenin, bir ülkenin, bir bölgenin daha da ötesi yerkürenin refaha ve feraha giden yoldaki istikametine oy vereceksiniz. Tam da bu yüzden Reis diyor ki, biz gönül belediyeciliği yapacağız. Böylelikle insanı yaşatacağız ki, devlet yaşasın. İnsanlığa, barışa, kardeşliğe Altınordu'dan güçlü ama çok güçlü omuz vereceğiz."        

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 12:47

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER