Tekintaş'tan 'Hilmi Güler' paylaşımı

AK Parti'nin Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Hilmi Güler olarak açıklanmasının ardından Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş'tan ilk 'Hilmi Güler' yorumu birlik ve beraberlik olarak geldi. Başkan Tekintaş, "Rabbim birliğimizi daim eylesin" dedi.

www.netordu.com
Tekintaş'tan 'Hilmi Güler' paylaşımı

AK Parti Ordu eski Milletvekili, Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Hilmi Güler'in Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanmasının ardından, mevcut Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ilk açıklamasını Twitter hesabından yaptı.

Başkan Tekintaş, "AK Parti'mizin İstanbul'da gerçekleştirdiği aday tanıtım toplantısına katıldık. AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler'e çıktığı bu yolda başarılar diliyorum. Kendilerine, ilimize ve ülkemize hayırlı olsun. Rabbim birliğimizi daim eylesin" ifadelerini kullandı.

eko

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halit DEMİR
Halit DEMİR - 3 yıl Önce

Mehmet Hilmi Güler beyi tebrik eder,Allah'tan başarılı olmasını temenni ediyorum.Kendileri birleştirici herkesi hoşgörü ile karşılayacağından asla şüpem yok.Başarılı olması için çalışacağız ve Ordumuzun daha güzel olmasını isteyeceyiz.Çıkmış olduğu bu çetin yolda başarılı olmasını canı gönülden arz eder başarılsr dilerim.Allah maçup etmesin.

SIRADAKİ HABER