Tekintaş seçimlerde 20'de 20 istedi!

ORDU Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 10 ilçe belediye başkanı ve kurmaylarıyla yaptığı değerlendirme toplantısında 2019 Mart seçimleri için hedef koydu, 20'de 20 istedi.

Netordu.com
Tekintaş seçimlerde 20'de 20 istedi!

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 19 ilçenin Belediye başkanlarıyla istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Başkan Tekintaş, Ak Parti olarak 2019 yerel seçimlerinde hedeflerinin 20'de 20 yapmak olduğunu söyledi.  

"SAHADA HİÇBİR AYRIM YAPMADAN FAALİYET GÖSTERECEĞİZ" 

İlçe belediyeleri arasında hiçbir ayrım gözetmeksizin her türlü faaliyeti birlikte gerçekleştireceklerini belirten Başkan Tekintaş, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini üstlendikten sonra hiçbir ayrım gözetmeksizin her türlü faaliyeti sahada birlikte kontrol edeceğimiz belediye başkanı arkadaşlarımızla bir araya geldik. 20 belediyenin yöneticileriyle sahada neler yapacağımıza, nasıl bir sistemle yönetimi sağlayacağımıza karar vereceğiz. Büyükşehir Belediyesi olarak bütün belediyelerimizle birlikte yapacaklarımızı koordineli olarak yöneteceğiz" dedi. 

"HEDEFİMİZ 2019'DA ÇITAYI VE ÇİZGİYİ YÜKSELTECEK ADIMLAR ATMAK" 

Başkan Engin Tekintaş, "Bundan sonraki süreçte özellikle belediye başkanlarımızla, Meclis üyelerimizle, vatandaşlarımızla, muhtarlarımızla birlikte olmaya devam edeceğiz. Gelen önerileri değerlendirerek 2019, 2024 vizyonunu ilimiz açısından en yararlı şekilde hazırlayıp kamuoyuna duyuracağız. Ak Parti'nin 20 ilçede elde ettiği başarıyı göz ardı etmeden yolumuza devam ettik ve 31 Mart 2019 seçimlerinde bütün ilçelerde başarı sağlayarak çıtayı ve çizgiyi daha yükseğe taşıyacak adımları atacağız. Hedefimiz 20 Belediyenin tamamını alarak yolumuza devam etmek. Bu hedef doğrultusunda sorumluluğumuzun farkında olarak kucaklaşmayı, kaynaşmayı, dayanışmayı ve teşkilatlarımızla koordineyi sürdürerek yola devam edecek ve şehrimizi 2023 vizyonuna nasıl taşıyacağımızı belirleyeceğiz" ifadelerini kullandı.

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER