Tekintaş'a veda ziyaretleri başladı

30 Mart 2014 Seçimleri'nde AK Parti'den Altınordu Belediye Başkanı olarak seçildikten sonra Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine atanan ve ardından partisi tarafından bir daha aday gösterilmeyen Engin Tekintaş veda ziyaretlerini kabul etmeye başladı.

Tekintaş'a veda ziyaretleri başladı

1 Nisan 2019'dan itibaren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevi sona erecek olan Engin Tekintaş, 39 gün sonra makamını seçimleri kazanacak olan adaya devredecek. Son günlerini yaşayan Tekintaş, veda ziyaretlerini de kabul etmeye başladı.

Başkan Tekintaş'ı son olarak sırasıyla Altınordu Belediyesi'nde 4,5 yıl beraber çalıştığı birim müdürleri, Ordu Valisi Seddar Yavuz, Ordulu sanayici ve işadamları, AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Hilmi Güler, İkizce Belediye Başkanı Bahri Sögüt, AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin ve AK Parti Amasya Milletvekili Akif Gülle ziyaret etmişti. 

ZİYARETLER BUGÜN DE SÜRDÜ

Başkan Tekintaş'a veda ziyaretleri bugün de sürdü. Son olarak AK Parti Ordu İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Baysal ve yönetim kurulu üyelerini kabul eden Tekintaş, haber yayına hazırlandığı sırada Ordu Vali Yardımcısı Ekrem Ballı ile Ordu Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hüseyin Öztürk ziyaret etti. Başkan Tekintaş, kendisine veda ziyaretinde bulunanlara teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 14:52

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER