Tayfun Karataş milletvekili aday adayı oldu

ORDU'nun tanınmış iş insanlarından Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş, AK Parti Ordu Milletvekili aday adaylığını açıkladı. Parti binasında düzenlediği toplantıyla aday adaylığını ilan eden Karataş, "Millet İttifakı'nın karşısında, Cumhur İttifakı'nın ve Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olabilmek için aday adayı oldum" ifadelerini kullandı.

Tayfun Karataş milletvekili aday adayı oldu

Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş da AK Parti'den milletvekili aday adaylığı kervanına katıldı. AK Parti Ordu İl Başkanlığı'nda toplantı düzenleyen Karataş, neden siyasete atılmaya karar verdiğini de açıkladı.

AK Parti Ordu İl Başkanlığı'nda düzenlediği toplantıda konuşan Karataş, yıllardır hem Fatsa, hem de Ordu için güzel çalışmalara imza attıklarını belirterek, "Önce memleketim diyerek bölgemize bir takım değerler kazandırdık. Aynı heyecan va aynı coşkuyla, bu heyecan, arzu ve isteğimizi milletvekili aday adaylığı ile taçlandırarak, Ordu ilinin tamamını, Türkiye'mizin tamamını Sayın Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi memleketiyle dertlenen bir anlayışla bugün burada müracaatımı gerçekleştirdim. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri mahçup etmesin inşallah" şeklinde konuştu.  

"MİLLET İTTİFAKI'NIN KARŞISINDA CUMHUR İTTİFAKI'NIN YANINDA"

Karataş, kendisine siyasete neden atılmaya karar verdiği yönünde çokça sorular da gelmeye başladığını belirterek, "Soruyorlar, niye aday adayı oldun? En güzel cevap şu olur diye düşünüyorum. Millet İttifakı'nın karşısında, Cumhur İttifakı'nın ve Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olabilmek için aday adayı oldum. Çok daha önemli, çok daha anlam içeren bir sürece giriyoruz. Türkiye yüzyılını, ülkede yaşayan bireyler olarak inşallah yaşamayı hedefliyoruz, ama bunu yaparken bu güzelliğe, bu birlikteliğe Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde şahitlik ederek, O'nun bir neferi olarak bu savaş içerisinde, bu mücadele içerisinde varolmak için yola çıktık. İnşallah başta sizlerin, sonrasında bölgemizde yaşayan vatandaşlarımızın desteğiyle 8 Nisan'da inşallah rabbim adaylığımızı da taçlandırıp, bölgenin her alanında gezerek, her kapıyı çalarak, her vatandaşımızın elini tutarak, başta Sayın Cumhurbaşkanımıza sonra da AK Partimiz'e oy isteyerek Allah izin verirse zaferle sonuçlanacak bir mücadeleyi vereceğiz" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER