Tartışmalara o isim de katıldı!

ORDU'da son günlerde özellikle sosyal medyada AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ile Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler'e karşı yapılan bazı eleştiriler ve beraberinde gelen tartışmalara, Başkan Güler'in Özel Kalem Müdürü Mehmet Altun da katıldı.

Tartışmalara o isim de katıldı!

Ordu Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Mehmet Altun, sosyal medya hesebından yaptığı paylaşımda, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaşarak mesajını "#OrdununGururuİkiBilgeİnsan" tagıyla paylaştı.

"ORDU'NUN YİĞİTLERİ ADAMI'DA MADAMI'DA İYİ TANIR"

İşte o mesaj:

"Devlet adamlıkları, ahlakları, irfanları, liyakatları, ehliyetleri, nezaketleri, beyefendilikleri ve adamlıkları ile sadece Ordu'nun değil ülkenin gururu iki bilge büyüğümüzü karalamaya sizin çapınız da aklınız da yetmez. Bu millet çakalı, tetikçiyi, çapsızı, hırsızı, şaklabanı, şarlatanı, iki yüzlüsünü, gayretullaha dokunup bu millete ihanet edeni görür elhamdulillah. Hele bu Ordu'nun yiğitleri adamı da, madamı da iyi tanır. Mevla görelem neyler, neylerse güzel eyler." 

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2019, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER