Şener: "Ak Parti'nin oyları 1,5 milyon arttı!"

AK Parti Tanıtım-Medya Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili İhsan Şener, Gezi Eylemleri, 17-25 Aralık darbe girişimi ve paralel yapı operasyonları sürecinde partinin üye sayısının 1,5 Milyon kişi arttığını söyledi.

Şener:
ANKARA - Millete darbe girişimine yine milletin sandıklarda cevap verdiğini ve vereceğini söyleyen Şener, "Gezi olaylarından başlamak üzere 17-25 Aralık darbe girişiminin milletimize, hükümetimize, Türkiye'nin büyümesine karşı olduğunu sağır sultan bile biliyor. Gezi ve 17-25 Aralık darbe girişiminin Ülkemize maliyeti 180 Milyar dolar civarında oldu. Vatanını, milletini seven bir anlayış bu zararı bu ülkeye verebilir mi ? Paralel yapı başarısız darbe girişiminin ardından, bir takım operasyonları devreye almak için uğraşıyor." dedi. 

"DÜNYA'DA BİR ÇOK ÜLKENİN NÜFUSUNDAN FAZLA ÜYEMİZ VAR"

Son 1 yılda Ak Parti'ye 1,5 milyon yeni üyenin kayıt yaptırdığını söyleyen Şener, "Üye sayımız 9,5 Milyon rakamına ulaştı. Dünya'da, Avrupa'da birçok ülkenin nüfusundan fazla üye sayısı demektir. Bu üyeler de kağıt üzerinde üyeler değildir. Aktif olarak görev alan üyelerdir. Gezi Parkı Eylemleri, 17-25 Aralık darbe girişimi üye sayısını daha da arttırdı. Milletimiz bu tür girişimleri kendi, hükümetimiz ve ülkemiz aleyhine bir çalışma olduğu bilinciyle tepkisini sandıkta ve üye olarak gösterdi." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2015, 00:53

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER